O nás

Spoločnosť Bachmann s.r.o. bola založená dvomi švajčiarskimi majiteľmi a vznikla v roku 2007 ako autorizované servisné centrum mobilných telefónov značky Sony Ericsson (aktuálne SONY) pre rakúsky trh. Už v krátkom čase po vzniku, sa z nás vyformovalo veľkokapacitné servisné centrum mobilných zariadení so špecializáciou na mobilné telefóny a tablety. Postupne sme rozširili svoje pôsobenie aj na ďalšie trhy, ako druhý pribudol slovenský, nasledoval český a slovinský. Aktuálne nadalej rozširujeme poskytovanie našich služieb aj do krajín Nemecko, Maďarsko a Švajčiarsko. Našou doménou je kvalifikovaný tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý ku každej oprave pristupuje s maximálnou zodpovednosťou. Sme autorizované servisné centrum, ktoré pracuje výhradne s originálnymi náhradnými dielmi a kvalitným technickým vybavením.

Medzi našich zákazníkov patria firmy SONY a MPman.

Najnovším segmentom nášho servisného pôsobenia sú opravy rôznych typov hoverboardov hlavne pre nemecký trh.
Na všetkých trhoch poskytujeme zákazníkom služby najvyššej kvality, ktoré zahrňujú záručný a pozáručný servis, diagnostiku, opravy poistných prípadov a tiež kompletné prekrytovanie zariadenia.

Hľadáte kvalitného a spoľahlivého servisného partnera pre Vaše zariadenia?

Neváhajte nás kontaktovať, naše prednosti budú zárukou Vašej spokojnosti:

Profesionalita

Najmodernejšie vybavenie a kvalifikovaný personál sú zárukou najvyššej kvality poskytovaných služieb.

Od začiatku nášho pôsobenia sa snažíme poskytovať služby najvyššej kvality na vysoko profesionálnej úrovni. Sledujeme trendy v oblasti mobilných technológií a nim flexibilne prispôsobujeme aj technické vybavenie našej prevádzky. Pracujeme s najmodernejšími, vysoko kvalitnými prístrojmi a zariadeniami. Dlhoročné praktické skúsenosti našich zamestnancov v oblasti servisovania mobilných zariadení sú taktiež zárukou poskytovania kvalitných a profesionálnych služieb.

Monitorujeme potreby trhu a snažíme sa im prispôsobovať neustálym riadením a zlepšovaním našich procesov. Sme držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001.

 

 

Spoľahlivosť

Už viac ako 10 rokov poskytujeme služby na medzinárodnej úrovni

Od roku 2007 patríme k lídrom v poskytovaní after-sales služieb na medzinárodnej úrovni. Naše procesy flexibilne dokážeme prispôsobit trhovým aj legislatívnym požiadavkám rôznych krajín čo nám dáva možnosť byť spoľahlivým partnerom pre firmy  pôsobiace aj na rozličných trhoch.

Dôkazom našej spoľahlivosti a stálosti je naša dlhoročná spolupráca so stabilnými obchodnými partnermi, ktorým poskytujme naše služby v oblasti servisu mobilných zariadení.

Rýchlosť

Interná priemerná doba opravy zariadenia u nás je 1 deň

Mobilné zariadenia sú úzkou súčasťou každodenného života a mnohokrát môže pár dní bez nich priniesť zákazníkovi nekomfort a sťažené podmienky. Aj preto sa snažíme skrátiť dobu opravy zariadenia u nás na minimum a doručiť zákazníkovi jeho zariadenie funkčné späť čo najskôr. Naše výsledky hovoria sami za seba, za posledných 12 mesiacov sme spracovali viac ako 150 000 opráv a priemerná doba opravy sa pohybuje na úrovni 1,4 dňa.